G80 BMW M3 tanıtım videosu yayınlandı

M modelleri ile birçok sürücünün hayallerini süsleyen BMW, G80 M3 modeli ile ilgili video yayınladı. Hem tasarım hem de performans konusunda göz kamaştıran yeni model, birkaç ay içerisinde resmi olarak duyurulacak.

G80 BMW M3 tanıtım videosu göz kamaştırıyor

BMW denilince aklınıza ilk olarak M serisi geliyorsa siz de otomobil tutkunları arasında yer alıyorsunuz. Birçok sürücünün hayalini süsleyen M serisi modeller her yıl daha da iyileşerek kullanıcıların karşısına çıkıyor.

Nürburgring pistinde ve Alman kırsallarında çekilmiş olan videosu ile birçok kişiyi heyecanlandıran G80 M3, her ne kadar kamuflajlı olsa da tasarımı ile birçok kişinin beğenisini kazanmayı başardı.

Videoda M3 direksiyonu, süspansiyon sistemi ve diğer bileşenleri ile ilgili de bazı detaylar yer alıyor. Araç tanıtımını yapan Christian Flessa, ” Bu gördüğünüz araç yeni nesil BMW M3 modelinin üretim öncesi son hali. Bu üretim sürecine yaklaştığımız anlamına geliyor. Şu an Nürburgring’de aracımızı daha stabil hale getirmek için bulunuyoruz. Sürüş dinamiği kontrol sistemi 2 farklı sürüç seçeneğine sahip. Birincisi standart sürüş ikincisi ise yeni geliştirdiğimiz dört çeker M xDrive sistemi. ” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. G80 BMW M3 tanıtım videosu yayınlandı için yorumda bulun

    G80 BMW M3 tanıtım videosu yayınlandı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak G80 BMW M3 tanıtım videosu yayınlandı için ilk yorumu yapabilirsin.