İÜ AUZEF bahar dönemi final sınavları başladı (AUZEF online bitirme sınavına nasıl girilir?)

İstanbul Üniversitesi, Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF) bahar dönemi bitirme sınavları başladı. Online olarak gerçekleşen sınavlar 10-20 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşecek.

AUZEF öğrencileri 20 Temmuz 23:59’a kadar ‘https://esinav.istanbul.edu.tr’ adresi üzerinden sınavlara giriş yapabilecek.

AUZEF ONLİNE SINAV GİRİŞ SAYFASI

https://auzef.istanbul.edu.tr/giris.html

AUZEF 2020 BAHAR DÖNEMİ BİTİRME SINAVLARIYLA İLGİLİ BİLİNMESİ GEREKENLER

AUZEF’in internet sitesinde sınava ilişkin yayınladığı bilgiler şöyle:

2019-2020 Eğitim-Öğretim yılı Bahar dönemi bitirme (final) sınavlarına https://esinav.istanbul.edu.tr/ adresinden girebilirsiniz.

2019-2020 Eğitim-Öğretim yılı Bahar dönemindeki derslerinizin bitirme (final) sınavları 10 Temmuz 2020 – 20 Temmuz 2020 tarihleri arasında gerçekleşecektir. Sınavlarınıza bu tarihler arasında 24 saat boyunca istediğiniz gün ve saatte girebilirsiniz.

Bitirme (Final) sınavında her bir ders için öğrencilerimize süresi 30 dakika olan, çoktan seçmeli 20 adet soru yöneltilecektir.

  • Ana Sayfa
  • Haber
  • İÜ AUZEF bahar dönemi final sınavları başladı (AUZEF online bitirme sınavına nasıl girilir?)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. İÜ AUZEF bahar dönemi final sınavları başladı (AUZEF online bitirme sınavına nasıl girilir?) için yorumda bulun

    İÜ AUZEF bahar dönemi final sınavları başladı (AUZEF online bitirme sınavına nasıl girilir?) için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak İÜ AUZEF bahar dönemi final sınavları başladı (AUZEF online bitirme sınavına nasıl girilir?) için ilk yorumu yapabilirsin.