Medipol Başakşehir şampiyonluk kupasını kaldırdı!

2019/20 sezonunu şampiyon tamamlayan Medipol Başakşehir, ligin son haftasında oynanan Kasımpaşa maçının ardından şampiyonluk turuna çıktı

Başakşehir kupayı almak üzere Başakşehir Fatih Terim Stadı’na geldi

Medipol Başakşehir futbolcuları üstü açık otobüste şampiyonluğu doyasıya kutladı.

Duygularını dile getiren Edin Visca, “Onurluyum, gururluyum ve bu şampiyonluğu hak ediyorduk; çok emek verdik. İnşallah başka kupalar da alacağız, bu daha başlangıç” dedi.

Mert Günok ise “Bu mutluluğu daha önce de yaşamıştım ama bu başka. Takımın ilk şampiyonluğu. Kupamızı almak istiyoruz. Çok mutluyum.” ifadelerini kullandı.

İrfan Can Kahveci şampiyonlukla ilgili olarak “Üç büyüklerin dışında bir takımın şampiyon olması kolay bir şey değil, Başakşehir bunu başardı. İnşallah daha çok şampiyonluklar yaşarım” dedi.

Demba Ba: “Varımı yoğumu ortaya koydum”

“Başakşehir’in şampiyon olması için elimden geleni yaptım; varımı yoğumu ortaya koydum”

Elia: Başakşehir’de kalır mıyım? Her şey mümkün”

“Başakşehir’e şampiyon olmak için geldim ve sonunda şampiyonluk sevinci yaşadım. Başakşehir’de kalır mıyım? Her şey mümkün”

Skrtel: ” Bu şampiyonluk çok özel bir şampiyonluk”

“Başakşehir’e geldiğim ilk günden bu yana büyük bir mutluluk yaşadım. Bu şampiyonluk çok özel bir şampiyonluk, inanılmaz hissediyorum”

Alexandru Epureanu: “Bu sene şampiyon olduğumuz için çok mutluyuz”

“Böyle bir rekabet ortamında Başakşehir’in şampiyon olması çok büyük bir başarı. Geçtiğimiz sezon şampiyonluğa çok yaklaşmıştık, olmadı. Bu sene şampiyon olduğumuz için çok mutluyuz”

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın forması emekli edildi

Başakşehir, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın stattaki ilk maçta giydiği 12 numaralı formayı emekli etti.

Başakşehir şampiyonluk kupasını kaldırdı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Medipol Başakşehir şampiyonluk kupasını kaldırdı! için yorumda bulun

    Medipol Başakşehir şampiyonluk kupasını kaldırdı! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Medipol Başakşehir şampiyonluk kupasını kaldırdı! için ilk yorumu yapabilirsin.