TOGG’dan Türkiye’nin Otomobili’ne ilişkin yeni paylaşım

Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu’nun resmi sosyal medya hesaplarından, Türkiye’nin Otomobili’ne ilişkin görüntülü bir paylaşım yapıldı.

Paylaşımda, #YeniLigGemlik etiketiyle “Her adım bir sonrakinin başlangıcı olmaya ve heyecanımızı tazelemeye devam ediyor. #YeniLigeYolculuk’un bir sonraki adımı hazır” ifadelerine yer verildi.

Saat 18.07’de paylaşılan görüntüde, “Zemin Etütleri, ÇED Raporu, Teşvik Belgesi, İmar İzni, İnşaat Ruhsatı yükleniyor” ifadeleri ve “İnşaat Başlangıç Töreni” için de “Çok yakında” ifadesi görünüyor. 

Her adım bir sonrakinin başlangıcı olmaya ve heyecanımızı tazelemeye devam ediyor. ⁰#YeniLigeYolculuk’un bir sonraki adımı hazır. #YeniLigGemlik pic.twitter.com/pLgetByADv

— Türkiye’nin Otomobili (@TOGG2022) July 9, 2020

Söz konusu paylaşımın saat 18.07’de yapılması, “İnşaat Başlangıç Töreni”nin de 18 Temmuz’da yapılacağı şeklinde yorumlanmasına neden oldu.

Kısa süreden yaklaşık 16 bin görüntülenme sayısına ulaşan paylaşıma, sosyal medya kullanıcıları yoğun ilgi gösterdi ve çok sayıda yorum yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. TOGG’dan Türkiye’nin Otomobili’ne ilişkin yeni paylaşım için yorumda bulun

    TOGG’dan Türkiye’nin Otomobili’ne ilişkin yeni paylaşım için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak TOGG’dan Türkiye’nin Otomobili’ne ilişkin yeni paylaşım için ilk yorumu yapabilirsin.