Türknet İnternet Engelsiz Tarifesi

Engellilik oranını gösteren nüfus cüzdanınız varsa başvuru için yeterlidir. Nüfus cüzdanında engellilik oranı bulunmaması durumunda ek olarak Engelli Kimlik Kartı veya Sağlık Kurulu Raporu gerekli olacaktır. Aboneliğin engelli kişi yerine birinci dereceden yakını (anne, baba veya çocuğu) üzerine gerçekleştirileceği durumlarda bu belgelere ek olarak birinci dereceden yakını olan kişinin T.C. kimlik numarası ve T.C. nüfus cüzdanı belgesi gereklidir. Nüfus Cüzdanı, Engelli Kimlik Kartı ve Sağlık Kurulu Raporu dışında bir belge kabul edilmez. Bizim kuralımız değil, mevzuat böyle.

HIZ*KOTAAKN**FİYAT
100 Mbps’ye kadarSınırsızYOK63,75 TL

* ADSL altyapısında, altyapının uygunluğuna ve mesafeye bağlı, 16 mb/s’e kadar, VDSL altyapısında ise mesafeye bağlı TurkNet’in aktif YAPA altyapısında yer alan adreslerde 100Mb/s’e kadar download hızından faydalanılabilecektir. Aktif altyapı dışında kalan adreslerde mesafeye bağlı 35Mb/s’e kadar (VDSL) download hızından faydalanılabilecektir.

**AKN: Adil Kullanım Noktası


Başvurular sadece 0850 288 80 81 nolu TurkNet Satış ve Başvuru Takip Hattı üzerinden yapılmaktadır.

TurkNet Görüntülü Çağrı Merkezi, işitme engelli kullanıcılarımızın hizmetinde. İşaret diliyle destek alabilmeniz için geliştirdiğimiz bu servisimizden Pazar günü hariç 09.00 – 18.00 saatleri arasında yararlanabilirsiniz.
TurkNet Görüntülü Çağrı Merkezi’nden sadece bireysel işitme ve konuşma engelli müşterilerimiz faydalanabilir.
Bu hizmetten yararlanabilmeniz için bilgisayarınızın görüntülü arama özelliğine sahip olması gerekmektedir.
Görüntülü Çağrı Merkezine bağlanmak için buraya tıklayın.

turk.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Türknet İnternet Engelsiz Tarifesi için yorumda bulun

    Türknet İnternet Engelsiz Tarifesi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Türknet İnternet Engelsiz Tarifesi için ilk yorumu yapabilirsin.