Zeynep Şenpınar’ın katili için istenen ceza belli oldu

Muğla’da üniversite öğrencisi kız arkadaşı Zeynep Şenpınar’ı öldüren Selim Ahmet Kemaloğlu’nun ağırlaştırılmış müebbet hapsi istendi.

İDDİANAME KABUL EDİLDİ

Muğla Cumhuriyet Başsavcılığınca sanık hakkında “Beden veya ruh bakımından kendisini savunamayacak durumda bulunan kişiyi canavarca hisle ve eziyet çektirerek öldürmek” suçlamasıyla hazırlanan iddianame, Muğla 1. Ağır Ceza Mahkemesince kabul edildi.

İddianamede, sanığın ağırlaştırılmış müebbet hapisle cezalandırılması talep edildi.

İLK DURUŞMA 8 EKİM’DE

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı avukatları da ilk duruşması için 8 Ekim’e gün verilen davaya müdahil olmak için başvuru yaptı.

OLAYIN GEÇMİŞİ

Menteşe ilçesi Kötekli Mahallesi’nde Zeynep Şenpınar ile erkek arkadaşı olduğu iddia edilen Selim Ahmet Kemaloğlu arasında 24 Mayıs’ta yaşanan tartışmada, bıçakla yaralanan genç kız hayatını kaybetmişti. Vücudunda kesici alet yarası olan Kemaloğlu ise hastanede tedavi altına alınmıştı. Bir süre tedavi altında kaldıktan sonra adliyeye sevk edilen zanlı tutuklanmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Zeynep Şenpınar’ın katili için istenen ceza belli oldu için yorumda bulun

    Zeynep Şenpınar’ın katili için istenen ceza belli oldu için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Zeynep Şenpınar’ın katili için istenen ceza belli oldu için ilk yorumu yapabilirsin.